300 TL üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

İade & Değişim

İADE

KidZee’den aldığınız ürünü, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri gereği on dört gün içinde yıkanmadığı sürece ve kesesiyle birlikte iade edebilirsiniz. Bu halde fatura tutarı, kargo bedeli kesilerek alışveriş yaptığınız karta iade edilir veya tutar kadar KidZee hediye kartı alabilirsiniz. Cayma hakkınızın kullanılması ve para iadesi için 0535 051 28 80 Whatsapp hattımızdan mesaj atmanız gerekmektedir, başka platformlardan iade talebiniz alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün, isim soyisim, iade talebinizi içeren bir not ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile gönderimi gerçekleşecektir

İADE SÜRECİ

 Ürününüzün bize ulaşmasını müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir(Bankanıza bağlı olarak 5 veya 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza yansır, bu süreç her bankanın kendine özel uygulaması olup, KidZee’nin bu sürece herhangi bir müdahale hakkı bulunmamaktadır.) veya talebiniz doğrultusunda kullanabileceğiniz KidZee hediye kartına dönüştürülür.

Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine karşı ödemeli kargo ile geri gönderilir.

Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

DEĞİŞİM

Ürün değişimi için 0535 051 28 80 Whatsapp hattımızdan mesaj atmanız gerekmektedir 

Değişim yapmak istediğiniz ürünün, isim soyisim, değişim talebinizi içeren bir not ile birlikte herhangi bir kargo firmasıyla kargo ücreti tarafınızdan karşılanacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

DEĞİŞİM SÜRECİ

Ürününüzün bize ulaşmasını müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, 10 iş günü içerisinde ürün bedeli ürün değişiminiz yapılır. Bu süre değişim için gönderdiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. Değişim talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, değişim ret nedeni iletilerek değişim için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine karşı ödemeli kargo ile geri gönderilir. 

Yukarıdaki TOG Rehberini sadece Kidzee tulumlarında referans almanızı öneririz. Evinizin ısısına ve kullanmanız tavsiye edilen tulumun TOG değerine göre uyumlu giysilerle kullanmanızı öneririz.Evinizin ısısını arttıracak/azaltacak klima, çocuğunuzun vücut sıcaklığını ve terlemesini etkileyecek alerji, hastalık vb. gibi durumları göz önünde bulundurunuz. Her bebek genetik olarak farklı olduğu gibi, yaşadığı ve alışık olduğu ortam gereği sıcak ve soğuğu hissetme dereceleri birbirinden farklılık göstereceğinden bu tablo yalnızca tavsiye niteliğindedir.

İade ve Değişim Adresimiz: 

Göztepe Mahallesi Tanzimat Sokak No: 62, Dükkan: 62B Kadıköy/İstanbul 

İletişim Bilgileri: 

Müşteri Hizmetleri: 0535 051 28 80

Item added to cart.
0 items - 0.00
Sepetiniz
Sepetiniz Boş