Para İade Politikası

İADE

Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun, ilgili departmanlarımız tarafından değerlendirilerek en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

KidZee’den aldığınız ürünü, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri gereği 30 (Otuz) gün içinde tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir, kesesiyle ve iade formuyla birlikte iade edebilirsiniz. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde tarafımıza yöneltilmiş olması yeterlidir. Bu halde fatura tutarı kargo bedeli kesilerek, alışveriş yaptığınız karta iade edilir veya tutar kadar KidZee hediye kartı alabilirsiniz. Cayma hakkınızın kullanılması ve para iadesi için info@kidzee.com.tr mail atmanız ya da 0535 051 28 80 Whatsapp hattımızdan iletişime gerekmektedir, başka platformlardan iade talebiniz alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün, isim soyisim, iade talebinizi içeren bir not ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile, Firmamıza ait 2402102054551419 no’lu gönderici kodu belirtilerek Sevk İrsaliyesi ve Faturası ile birlikte, Kidtex Tekstil Ticaret Ltd. Şti. - Göztepe Mah. Tanzimat Sk. Simru Apt. No:62 B Kadıköy - İstanbul adresine eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir. Başka kargo şirketleri ile yapılan karşı ödemeli gönderiler kabul edilmeyecektir.

İADE FORMU

İadenizin onaylanması için iade formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İade formunu doldurduktan sonra ürünleri iade formuyla birlikte en yakın Aras kargo şubesine anlaşma kodumuz ile teslim edebilirsiniz.

İADE SÜRECİ

İadeniz depomuza ulaştığında öncelikle tarafımızdan incelenerek, şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylandığı zaman, ürün ücreti 7 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.İncelemeyle birlikte ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine karşı ödemeli kargo ile geri gönderilir.

DEĞİŞİM

Ürün değişimi için info@kidzee.com.tr mail atmanız atmanız ya da 0535 051 28 80 Whatsapp hattımızdan iletişime gerekmektedir, 

Değişim yapmak istediğiniz ürünün, isim soyisim, değişim talebinizi içeren bir not ile birlikte herhangi bir kargo firmasıyla kargo ücreti tarafınızdan karşılanacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

DEĞİŞİM SÜRECİ

Ürününüzün bize ulaşmasını müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, 10 iş günü içerisinde ürün değişiminiz yapılır. Bu süre değişim için gönderdiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. Elinizdeki ürünün bedelinin, değişim yapılacak ürünün bedelinden düşük olması halinde aradaki rakamın ödemesi tarafınızdan talep edilir, yüksek olması halinde ise bu rakam tarafınıza iade edilir. Değişim talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, değişim ret nedeni iletilerek değişim için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine karşı ödemeli kargo ile geri gönderilir. 

İade ve Değişim Adresimiz: 

Göztepe Mahallesi Tanzimat Sokak No: 62, Dükkan: 62B Kadıköy/İstanbul 

Aşağıda TOG Rehberini sadece Kidzee tulumlarında referans almanızı öneririz. Evinizin ısısına ve kullanmanız tavsiye edilen tulumun TOG değerine göre uyumlu giysilerle kullanmanızı öneririz.Evinizin ısısını arttıracak/azaltacak klima, çocuğunuzun vücut sıcaklığını ve terlemesini etkileyecek alerji, hastalık vb. gibi durumları göz önünde bulundurunuz. Her bebek genetik olarak farklı olduğu gibi, yaşadığı ve alışık olduğu ortam gereği sıcak ve soğuğu hissetme dereceleri birbirinden farklılık göstereceğinden bu tablo yalnızca tavsiye niteliğindedir.