Beden Tablosu

Hızla büyüyen minikler için hareket kabiliyetini kısıtlamadan giyebileceği pijama ve uyku tulumlarını tercih etmeniz önemlidir. Bu sayede çocuğunuzun günün her saatinde rahat etmesi mümkün olur. Bedenler arasında değişen ölçüleri göz önünde tutarak en değerlinizin özgürce koşup eğlenebilmesini ve huzurla uyumasını sağlayan ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. 

Uyku Tulumu Beden Ölçüleri

Uyku tulumu modelleri, beden ölçüleri itibarıyla bebeklerin ve çocukların vücutlarına tam uyum sağlar. Yaşa göre çocuk uyku tulumu ölçüleri, miniklerin gelişim süreci baz alınarak özenle tasarlanır. Ürünler arasında değişiklik gösteren bebek uyku tulumu ölçülerindeki kol ve bacak genişliği gibi ayrıntılarla da en değerlinizi nazikçe saran bedeni bulmanız kolay hâle gelir. 


Bebek uyku tulumu ölçülerinin yer aldığı farklı beden tabloları bulunur. Bunlardan ilki, çocuk ve bebeklerin yaşına göre yaklaşık vücut ölçüleri üzerinden uygun bedeni bulmaya yardımcı olur. Diğerlerinde ise KidZee ürünlerinin sahip olduğu kol ve bacak genişliği gibi ölçülere yer verilir. Bedenler arasında karar verirken her iki tabloyu da incelemenizde yarar vardır.

ZeeSuit Beden Ölçüleri

Ebeveynler, aylara göre bebek uyku tulumu ölçüleri tablosunun yardımıyla ürünler arasında değişen değerleri detaylı olarak görebilir. Yaş gruplarına göre ayrılan bedenler, çocuk ve bebeklerin ilgili dönemdeki ortalama vücut ölçülerine göre sıralanır. Bu kapsamda Zee-Suit uyku tulumu modellerinde 6-12 aylıktan 4-5 yaşa kadar 6 ayrı beden seçeneği bulunur. 

 

Zee-Suit uyku tulumunda beden seçimine yardımcı olan iki ayrı tablo bulunur. Ürünün ölçülerini gösteren tablo, ilgili modelin sahip olduğu en ve uzunluk gibi detaylara yer verir. Söz konusu tabloda Zee-Suit uyku tulumunun kol ve bacak gibi bölümlerinin genişliği yer alır. Böylece en değerlinizin özgürce hareket edebilmesini sağlayan uyku tulumu bedenini zorlanmadan belirlemeniz mümkün olur. 

Yenidoğan Uyku Tulumu Beden Ölçüleri

Yenidoğanlar, günün büyük bir bölümünü uykuda geçirir. Bebeklerin gelişim süreci için son derece önemli olan bu saatlerde miniklere rahatsız hissettirmeyen uyku tulumlarını seçmek gerekir. Yenidoğan Zee-Suit, bebeklerin vücudunu hafifçe saran bedenleriyle ebeveynlerin beklentilerini başarıyla karşılar. Bu uyku tulumunun bedenleri arasında karar verirken aşağıdaki bilgilerden yardım alabilirsiniz.Bebeğinizin emekleme ve yürüme gibi fiziksel gelişim süreçlerini desteklemek için uygun yenidoğan uyku tulumu bedenini seçmeniz mühimdir. Beden tercihini özenli bir şekilde yaparak en değerlinizin hem uyku saatlerinde hem de gün içinde rahat hissetmesine katkı sağlayabilirsiniz. Yenidoğan Zee-Suit beden tablosunda yer alan rakamlar, yaş gruplarına göre değişen ölçüleri gösterir. Bu bedenler arasında doğru tercihi yapabilmek için öncelikle bebeğinizin boyu ve kilosu gibi değerleri ölçmeniz önerilir. Ardından bu değerlere en yakın ölçülere sahip bedeni satın alabilirsiniz. 

ZeeRomper Beden Ölçüleri

KidZee uyku tulumu modelleri arasında beden ölçüleri değişebilir. Örneğin ZeeRomper uyku tulumlarında kilo, en ve boy değerlerinin ZeeSuit modellerinden farklı olduğu görülür. Bu doğrultuda tercih ettiğiniz modelin bedenlerini gösteren tabloyu dikkate almanız gerekir. Aşağıda yaşlara göre ayrılan ZeeRomper uyku tulumu beden ölçülerini görebilirsiniz.Yaş gruplarına göre bebek beden tablosunun yanı sıra ürün seçiminde en değerlinizin gelişim sürecini de dikkate alabilirsiniz. Yaşıtlarına kıyasla daha hızlı gelişim gösteren minikler için bir üst bedeni seçmeniz önerilir. Böylece uyku tulumunun çocuğunuza dar ya da geniş gelmesini önleyebilirsiniz. 

Çocuk Pijama Takımı Beden Ölçüleri

Çocuk pijama takımı modelleri, beden seçenekleri sayesinde miniklerin günün her saatinde dilediği gibi hareket etmesine destek verir. Ebeveynler, çocuk pijama takımı beden ölçülerini incelerken birden fazla tabloyla karşılaşır. İlk beden tablosundaki değerler, çocukların ilgili dönemdeki yaklaşık vücut ölçülerine göre sıralanır. Bununla birlikte alt ve üst çocuk pijama takımı beden ölçülerini gösteren iki ayrı beden tablosu daha bulunur.

Çocuk beden tablosuna göre seçim yaparken en değerlinizin vücut uzunluğunu, omuzdan ayak bileğine kadar ölçebilirsiniz. Buna ek olarak alt ve üst pijamalar arasında değişen ölçüleri de es geçmemenizde fayda vardır. Üst pijamada göğüs, pazı ve kol boyu; altta ise basen ve baldır gibi ölçülere göre karar verebilirsiniz.