Kargo politikası

TESLİMAT SÜRECİ

kidzee.com.tr’den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize Hepsi Jet aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Ürünleriniz sipariş onayınıza mütakip, ödeme onayı alındıktan sonra 2 gün içerisinde hazırlanır ve anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile en geç 5-7 iş günü içerisinde, sipariş verirken belirttiğiniz adrese teslim edilir. Hafta sonları ve resmi tatillerde verilen siparişler, tatil süresini takiben ilk iş günü hazırlanır. Siparişlerinizin durumunu Hesabım -> Siparişler alanından takip edebilirsiniz.

KARGO PAKETİNİ NASIL TESLİM ALMALIYIM?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır.
Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz.
Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz.
Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.
Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden kidzee.com.tr sorumlu değildir.
Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz.
Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız.
Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız.)
Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.
Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi kidzee.com.tr’den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo firmasını arayarak tutanak tutulmasını talep edebilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.