Hakkımızda

KidZee ailesi olarak, 2017 yılında girişimci bir annenin, ebeveynlerin rahatlık arayışına cevap verme ve çocukların hassas tenlerine hitap edebilme düşüncesi ile yola çıktık. Yaratıcı renklerimiz ve desenlerimiz ile çocukların hayal gücü dünyalarına dokunurken, ürünlerimizin çocuklar kadar ebeveynlerin de rahat ve pratik kullanabilecekleri özelliklere sahip olmasına dikkat ettik.

Kaliteli, kullanışlı, rahat ve yaratıcı: Zee-Suit’i kendi çocuklarımız gibi bir çok annenin deneyimleri göz önünde bulundurarak tasarladık. Çocukların ve ebeveynlerin günlük hayatlarında kolaylık sağlayabilecek detayları, cesur renklerimiz ve desenlerimiz ile bir araya getirerek fark yaratmayı amaçlıyoruz.

Tulumlarımızı tasarlarken en büyük önceliğimiz hep çocuklarımızın sağlığı oldu. Bu sebeple kumaş üzerinde kullandığımız boyaların sağlığa zararlı olmayan, sertifikalı ve su bazlı olmasına dikkat ediyoruz. KidZee ürünlerinde kullandığımız kumaşların nefes alan, ipeksi ve esnek yapısı olması çocukların tulumların içerisinde rahatça hareket edebilmelerine ve konforlu hissetmelerine imkan sağlıyor.

Her bir detayı emek, sevgi ve özenle tasarlanmış ürünlerimiz ile rahat ve huzurlu çocuklar görmek, onlarla birlikte büyümek, geçirilen güzel hatıralarını ve fotoğraflarını renklendirebilmek en büyük hayalimiz. Sizin de bu hayalin ve KidZee Dünyası’nın bir parçası olmanızdan çok mutluluk duyarız!