Hakkımızda

KidZee olarak serüvenimiz, girişimci bir annenin çocukları için en iyi ürünleri aramasıyla başladı. Kurucumuz Gökçe Hanım, bu arayıştan yola çıkarak anne ve babaların gönül rahatlığıyla satın alabileceği ürünler sunmayı hedefledi. Böylece kendi çocukları için de tercih ettiği KidZee ürünlerinin ebeveynlerle buluşmasını sağladı. 2017 yılında çıktığımız yolda temel hedefimiz, çocukları için kaliteli, konforlu ve sağlıklı ürün arayışında olan ebeveynlerin beklentilerine layıkıyla yanıt vermek!  Miniklerin huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümesi için özel olarak tasarladığımız KidZee uyku tulumları ve pijama takımları ile pek çok ebeveyni aradığı ürünlerle buluşturuyoruz. Uzman dokunuşu ile ebeveyn şefkatini bir arada sunan ürünlerimizle minikler huzurla büyürken ebeveynlerin de içinin rahat olmasını sağlıyoruz. 

 

KidZee ailesi olarak bebek ve çocuk bakımının ebeveynler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hem sizin hem de çocuğunuzun ihtiyaçlarına yanıt veren ürünlerimizle bu süreci keyifli ve mutlu bir deneyime dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız! Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de üretiliyor. KidZee olarak yerli üretimin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz üretim aşamasından sonra sunduğumuz ürünlerin hem ebeveynlerde hem de çocuklarda bıraktığı izlenim bizim için çok kıymetli. 

 

Yumuşacık, nefes alabilen ve güvenilir uyku tulumları ve pijama takımları ile miniklerin deliksiz uykuların tadını çıkarması mümkün oluyor. Çocukların sağlığını ve rahatlığını ön planda tutarak tasarladığımız tüm KidZee ürünlerinde miniklerin hassas cildine uygun, doğal ve su bazlı kumaşlar kullanıyoruz. Üstelik tüm KidZee ürünleri, OEKO-TEX ve BS 4745 2005(2016) BTTG Shirley sertifikalıdır. 

 

Hem bebeğinizin hassas cildini koruyan hem de ekolojik açıdan güvenilirliği ispatlanan ürünlerimizle çocuğunuza sağlıklı bir gelecek sunabilirsiniz. Her bir detayını emekle ve hassasiyetle tasarladığımız KidZee ürünleri ile mutlu ve huzurlu çocuklar ve anne babalar görmek en büyük hedefimiz!