Para iade politikası

İADE

KidZee’den aldığınız ürünü, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri gereği 1 ay içinde kullanılmamış ve yıkanmamış ürünleri , kesesiyle ve iade formuyla birlikte iade edebilirsiniz. Fatura tutarı, kargo bedeli kesilerek alışveriş yaptığınız karta iade edilir veya tutar kadar KidZee hediye kartı alabilirsiniz. Cayma hakkınızın kullanılması ve para iadesi için 0535 051 28 80 Whatsapp hattımızdan iletişime geçmeniz gerekmektedir, başka platformlardan iade talebiniz alınmamaktadır.  

İADE FORMU

İadenizin onaylanması için iade formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İade formunu doldurduktan sonra ürünleri iade formuyla birlikte istediğiniz herhangi bir kargo şirketi ile gönderebilirsiniz.

İADE SÜRECİ

İadeniz depomuza ulaştığında öncelikle tarafımızdan incelenerek, şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylandığı zaman, ürün ücreti 4 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.İncelemeyle birlikte ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine karşı ödemeli kargo ile geri gönderilir.

DEĞİŞİM

Ürün değişimi için 0535 051 28 80 Whatsapp hattımızdan mesaj atmanız gerekmektedir 

Değişim yapmak istediğiniz ürünün, isim soyisim, değişim talebinizi içeren bir not ile birlikte herhangi bir kargo firmasıyla kargo ücreti tarafınızdan karşılanacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

DEĞİŞİM SÜRECİ

Ürününüzün bize ulaşmasını müteakip, 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kadar ürün değişiminiz yapılır. Bu süre değişim için gönderdiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. Değişim için şartlara uygun olup olmadığı araştırıldığında, değişim prosedürlerine uygun olan ürünlerin değişimi onaylandığı zaman tarafınıza Whatsapp hattımızda veya müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, değişim ret nedeni iletilerek değişim için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine kargo ile geri gönderilir. 

Aşağıda TOG Rehberini sadece Kidzee tulumlarında referans almanızı öneririz. Evinizin ısısına ve kullanmanız tavsiye edilen tulumun TOG değerine göre uyumlu giysilerle kullanmanızı öneririz.Evinizin ısısını arttıracak/azaltacak klima, çocuğunuzun vücut sıcaklığını ve terlemesini etkileyecek alerji, hastalık vb. gibi durumları göz önünde bulundurunuz. Her bebek genetik olarak farklı olduğu gibi, yaşadığı ve alışık olduğu ortam gereği sıcak ve soğuğu hissetme dereceleri birbirinden farklılık göstereceğinden bu tablo yalnızca tavsiye niteliğindedir.