Bebek Uyku Tulumu Nasıl Kullanılır?

Bebek Uyku Tulumu Nasıl Kullanılır?

Bebek uyku tulumu, bebeğiniz için mükemmel bir uyku ortamı yaratmanın yollarından birisi. Bebeğinizi gece boyunca rahat bir sıcaklıkta tutabileceğiniz bebek uyku tulumunun kullanımı oldukça kolaydır. Bebeğinizi beslemeniz gerekirse uyku tulumundan çıkarmanıza dahi gerek yoktur.

Bebek uyku tulumu, ek bir örtü gerektirmez, haliyle geleneksel yöntemlere istinaden daha ergonomik bir kullanım sunar.

Bebek uyku tulumu, huzurlu bir uykuyu teşvik eder ve bebeğiniz uyku tulumunu dinlendirici bir gece uykusuyla ilişkilendirir.

Bebekler durmadan kıvranan küçük insanlardır ve bebek uyku tulumları, bebeklerin uykulu kıvranmaları sırasında yanlışlıkla başlarını örtmeleri gibi eylemleri önlemek için tasarlanmıştır. Bebek uyku tulumlarının bir diğer faydası da gece bebeklerin örtüleri tekmelemelerini engellemesidir. Ani sıcaklık değişiklikleri bebeğin uykusunu bozabilir ancak bebek uyku tulumu TOG derecesi ile bebeklerin ısılarının muhafaza edilmesini sağlar.

TOG ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler için yazdık: TOG Nedir?

Bebek Uyku Tulumu Nasıl Seçilir?

Bebek uyku tulumu seçerken dikkat etmeniz gereken esas noktalardan birisi satın alacağınız bebek uyku tulumunun pamuktan üretilip üretilmediği olmalıdır. Pamuk, hassas bebek cildi için idealdir.

Bebek uyku tulumu seçerken mevsimi ve hava şartlarını da atlamayın, bulunduğumuz yaz aylarında yazlık uyku tulumu modellerine göz atmak isteyebilirsiniz.

Her zaman bebeğinizin yaşına ve kilosuna uygun bir bebek uyku tulumu seçmelisiniz. Bebek uyku tulumlarının boyutları yaş aralıklarına göre değişiklik gösterir. Hangi bebek uyku tulumunu almanız gerektiğine karar veremiyorsanız KidZee’nin yaşlara göre rengarenk, pamuktan üretilen, eğlenceli tasarımlara sahip bebek uyku tulumu modellerini inceleyin;

12-18 aylık bebek uyku tulumları

18-24 aylık bebek uyku tulumları

2-3 yaş bebek uyku tulumları

3-4 yaş bebek uyku tulumları

4-5 yaş bebek uyku tulumları


Eski paylaşımlar Yeni paylaşımlar

Bir yorum bırak

Lütfen unutmayın, yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.